Hakkımızda

BİZ KİMİZ ?   
 
Heyecanımız 2019 yılında Ankara'da bulunan minik tasarım ofisimizde, minik dekoratif aydınlatma ürünlerimizin tasarım fikri ile başladı.
Şimdilerde ise www.dekodea.com websitemizden, İnstagram, Facebook vb sosyal medya uygulamalarından ve alanında en çok ilgi gören pazaryerlerinde bulunan online mağazalarımızdan 7 gün 24 saat ve yine Ankara'da bulunan 145m2 showroom ve tasarım imalat atölyemizde haftaiçi ve cumartesi günleri 08:30-19:00 siz değerli dostlarımız ile olmanın, size her zaman yakın olmanın mutluluğunu yaşamaktayız..

NELER YAPIYORUZ ?

Tasarım ekibimiz ile Modern, Şık ve Ergonomi odaklı olarak yaptığımız tasarım fikirlerinin dışında siz değerli dostlarımızın da fikirlerini içtenlikle dinleyerek,  bölgemizde ve ülkemizde  " Kişiye Özel Dekoratif Ürün Üretimi"  odaklı önemli bir marka olma yolunda ilerlemekteyiz. Ürünlerimiz %100 doğal, kendi tasarım ve üretimimizdir.  Alışveriş sitemizde satılan ürünler doğrudan bizim bünyemizde üretilip son noktaya kadar kontrolümüzde elinize ulaşmaktadır. Sipariş verilen ürünler aynı iş günü içerisinde üretim iş emri olarak alınıp , iki gün içinde kargoya verilir ve güvenli şekilde adresinize teslim edilir.

NASIL YAPIYORUZ ?

Ürünlerimizi kendi üretim atölyelerimizde tasarlıyor ve üretiyoruz..Üretim aşamasında insan sağlığına zararlı olabilecek vernik, kimyasal boya vb hiçbir madda asla kullanmıyoruz.

Ahşap tutkunu olarak bizler ürünleri tamamen natural ağaçlardan üretiyoruz ve ağacın beslenmesi korunması içinde yine organik yağlar kullanıyoruz. İstek olması halinde renklendirme için de insan sağlığına uygun EN71 su bazlı  boya kullanıyoruz.

ÖNCELİKLERİMİZ NELER?

Bizler her zaman sizleri de can kulağı ile dinliyor, her geçen gün siz değerli dostlarımız için eğlenceli, kullanışlı ve heryerde, herkes de olmayan özel ürünler araştırmaya, üretmeye devam ediyoruz.

Bizleri sayfamızdan takip edebildiğiniz gibi sosyal medya platformlarında da takip edebilir ve müşterilerimiz sizlerle olan diyaloglarımızı keyifle inceleyebilirsiniz. Paylaşımlarınızda bizleri de etiketlemeyi unutmayın. :)

Yeni eğlenceli, sevimli ürün, ve dekoratif fikirler ile buluşmak üzere.

Hoşçakalın.

Yükleniyor...